Autofólie na kapotu

Možnosti využití autofólií

Využití autofolií je velice široké a přesahuje i do jiných oborů než jsou automobily. Ve zkratce lze tyto fólie použít na každý předmět, který má hladký a nesavý povrch.

Výsledný efekt je vždy odvislý na fantazii zákazníka. Druhů a možností míst aplikace je bezpočet.
Příklady aplikace 3D folií:

Automobilové díly,motorkářské díly, helmy, vysoustružené předměty, díly z laminátu, bytové doplňky-radiátory, zábradlí, zdi, sloupy atd.

Více informací o aplikaci 3D fólií na předměty najdete v sekci: 3D fólie na předměty.
Hlavní výhody 3D autofólií

Největší výhodou aplikace 3D autofolií je jejich pořizovací cena oproti originálu, dále je to rychlost aplikace, barevná a vzorová variabilita, ale i možnost demontáže bez poškození aplikované plochy.
Životnost 3D autofólií

Životnost 3D autofolií je od 3 do 10 let, přičemž odolnost je u nejlepších autofólií vyšší než např. barevné lakování aut a to především proti kamínkům na přední části a proti kartáčům v automyčkách. Zároveň autofólie chrání lak proti drobným oděrkám na parkovištích a při běžném provozu ve městech. Případné poškození folie lze kdykoli vyměnit za fólii novou.
Záruka

Záruka na práci a materiál je 24 měsíců a vztahuje se především na barevnou stálost a přilnavost k podkladu.
Čas potřebný k instalaci autofólie

Doba aplikace autofolie je odvislá od velikosti, náročnosti a členitosti aplikované plochy. Např. vůz nižší třídy trvá 2 dny, vůz terénní a dodávkový 3-4 dny. U ostatních dílů se počítají aplikace na hodiny.