Autofólie na skla

Na základě bohatých zkušeností, tisíců instalací a reakcí klientů, jsme pro Vás vybrali jen to nejlepší, co trh nabízí. Tónování autoskel provádíme ve špičkové kvalitě. Samozřejmě bez demontáže skel a z jednoho kusu fólie. Model a odstín fólie je vždy nutno volit individuálně po pečlivé konzultaci s klientem. Používáme pouze kvalitní atestované fólie. Atestační štítky a osvědčení jsou samozřejmostí.

Zlepšete vlastnosti automobilu díky XERO-NANO fólii. XERO-NANO karbonová fólie nabízí konečné řešení pro izolaci tepla. Blokuje více než 98 % UV záření a více než 80 % infračerveného záření. Chrání Vás, Vaše cestující a prodlužuje životnost interiéru automobilu.

XERO-NANO karbonová fólie přidává další plus: neobsahuje žádné kovové prvky a je založena na principu jasného optického polyesteru. Při používání elektronických zařízení nemusíte mít starosti - nijak neruší jejich funkci.

XERO-ULTIMATE fólie nejen vypadá na Vašem vozidle skvěle, ale také chrání interiér Vašeho vozu před škodlivými UV paprsky, které mohou poškodit interiér a kůži. Jako všechny XERO fólie má i tato doživotní záruku a je idealním řešením a poměrem cena/výkon je naší nejpoužívanější fólií. Více informací o všech typech fóliích níže (na vyžádání).