Celopolep

Stylový polep aut

Využití autofolií je velice široké a přesahuje i do jiných oborů než jsou automobily. Ve zkratce lze tyto fólie použít na každý předmět, který má hladký a nesavý povrch.

Výsledný efekt je vždy odvislý na fantazii zákazníka. Druhů a možností míst aplikace je bezpočet.

Příklady aplikace 3D folií:

Automobilové díly,motorkářské díly, helmy, vysoustružené předměty, díly z laminátu, bytové doplňky-radiátory, zábradlí, zdi, sloupy atd.

Více informací o aplikaci 3D fólií na předměty najdete v sekci: 3D fólie na předměty.
Hlavní výhody 3D autofólií

Největší výhodou aplikace 3D autofolií je jejich pořizovací cena oproti originálu, dále je to rychlost aplikace, barevná a vzorová variabilita, ale i možnost demontáže bez poškození aplikované plochy.
Životnost 3D autofólií

Životnost 3D autofolií je od 3 do 10 let, přičemž odolnost je u nejlepších autofólií vyšší než např. barevné lakování aut a to především proti kamínkům na přední části a proti kartáčům v automyčkách. Zároveň autofólie chrání lak proti drobným oděrkám na parkovištích a při běžném provozu ve městech. Případné poškození folie lze kdykoli vyměnit za fólii novou.
Záruka

Záruka na práci a materiál je 24 měsíců a vztahuje se především na barevnou stálost a přilnavost k podkladu.
Čas potřebný k instalaci autofólie

Doba aplikace autofolie je odvislá od velikosti, náročnosti a členitosti aplikované plochy. Např. vůz nižší třídy trvá 2 dny, vůz terénní a dodávkový 3-4 dny. U ostatních dílů se počítají aplikace na hodiny.

Carbonové fólie


Tyto 3D fólie jsou určeny jak na polep celého auta, tak i na jiné části karoserie jako například zrcátka, prahy, střecha, nárazníky a jíné díly.Využití těchto fólií najdeme jak v exteriéru tak i interiéru. Tento speciální materiál Vám zaručí ty nejlepší vlastnosti a minimální údržbu.

Díky speciálnímu složení, které fólii zajišťuje dostatečnou roztažnost, je možná aplikace i na složité tvary, a to bez napojování.Tyto speciální vlastnosti udržují nalepenou fólii ve vynikající kondici, která zaručuje dlouhou životnost a barevnou stálost po několik let. Aplikace 3D VWS fólie na karoserie je velmi náročná na instalaci, aby si folie ponechala svůj původní vzhled a vlastnosti.

3D wrap fólie


Jedná je o speciální hybridní vinylové fólie, které se vyznačují až extrémními vlastnostmi.

Hlavní předností těchto wrap fólií je jejich speciální lepidlo, které je navrženo tak, aby dostatečné drželo a zároveň bylo možné tyto fólie jednoduše odstranit i po několikaleté aplikaci na karoserii.

Další významnou vlastností je vysoká flexibilita 3D fólie. Tyto fólie lze natáhnou až o 150%, aniž by ztratily své optimální vlastnosti. Díky tomu lze fólie dokonale nalepit i na velmi zakřivené části karoserie.

Wrappingové fólie mají dokonalou krycí schopnost.

Životnost fólií je 7-10 let.

Tepelná odolnost -50 až +110 °C.

Tloušťka fólií je 80 - 100 μm.

Žádné jiné, jako například reklamní, fólie těchto unikátních vlastností nedosahují.