Fólie na budovy

Fenoménem posledních let se stávají fólie na skla budov. Nezáleží jde-li o dům, byt, firmu, letní zahradu či komerční prostory....díky moderním technologiím je dnes na trhu široká škála typů fólií...stačí si vybrat.


V naší nabídce tak naléznete fólie protisluneční, tepelně-izolační, privátní nebo bezpečnostní.

Protisluneční fólie

Protisluneční fólie Fusion se požívají na všechny  skleněné plochy, kde hrozí přehřívání interiéru v teplých jarních a letních měsících.  Výrobce doporučuje instalci všude, kde je potřeba zpříjemnit lidem prostředí, ve kterém žijí nebo pracují...ať je to dům, byt, kancelář, obchod nebo například sportovní zařízení.

Protisluneční fólie zadrží az 80% sluneční energie. Zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organizmus i na další vybavení interiéru.

Fólie má navíc i další výhody - ochranné účinky, snižuje nebezpečí poranění osob rozbitým sklem, zlepšuje estetický design budov, zadržuje až 99% škodlivé UV záření, tím chrání nejen váš majetek a interiér před předčasným stárnutím a "šisování", ale chrání i vaše zdraví. Jsou k dispozici v různých barevných provedeních a světelných odstínech tak, aby vám ladily a splňovaly vaše představy.

Protisluneční Fólie FUSION se vyrábějí v interiérovém a exteriérovém provedení. Nejúčinnější proti slunci jsou exteriérové fólie. Instalují se na vnější stranu skla a odrážejí přímo sluneční paprsky a tak nedochází k přehřívání skel a k přenosu tepla do interiéru. Bohužel ne všude je možno instalovat fólie na vnější stranu skla, pak nabízíme vhodný kompromis v podobě interiérové fólie.

Tepelně-izolační fólie

Tepelně-izolační fólie FUSION jsou hitem současnosti. Neustále rostoucí náklady na vytápění se dají rázně snížit a zastavit. Tepelné ztráty u současných staveb jsou z 50% tvořeny ztrátami skleněnými plochami.

Tepelně-izolační fólie plní z části i funkci protisluneční, tj. v letním období brání nadměrnému přehřívání interiéru.

Privátní fólie

Privátní fólie FUSION mají svou specifickou funkci, většina těchto fólií je určena k částečnému nebo úplnému zneprůhlednění skleněných ploch. Privátní fólie zabezpečí dostatek soukromí v ordinacích, na toaletách, u přepážek ve finančních ústavech i u nízko umístěných oken. Instalují se z interiéru všude tam, kde je třeba zneprůhlednit skleněné plochy při zachování maximálního prostupu světla. Nahrazují např. pískované sklo.

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní a ochranné fólie FUSION jsou hospodárné řešení pro dodatečnou ochranu lidí, budov, majetku, vysoce hodnotného zařízení a materiálu. Jsou zcela nenápadné a přitom vysoce odolné. Jsou vyrobeny z kvalitních vysokopevnostních polyesterových materiálů s vysokou čirostí, většinou bezbarvé. Ochranné fólie mohou být i zabarvené, případně pokovené pro kumulaci jejich ochranné a protisluneční funkce.

Hlavní funkce bezpečnostních a ochranných fólií FUSION jsou maximální bezpečí a ochrana života, zdraví a majetku. Zadržují 99% škodlivého UV záření, tím chrání nejen váš majetek a interiér před předčasným stárnutím a "šisování", ale chrání i vaše zdraví.

Instalací bezpečnostní fólie získáte ze zcela obyčejného skla vysoce odolné sklo bezpečnostní. Takto upravené sklo vás bude chránit před vyloupením, vandalismem, napadením, tlakovými vlnami při explozích, ale i před přírodními živly.

Sklo je v běžném životě všude kolem nás, je však velmi křehké a rozbitelné. Každoročně zahynou zbytečně desítky lidí, zejména dětí a další stovky osob jsou postiženy trvalými následky po zranění skleněnými střepy. Nejčastěji bohužel na nejvíce viditelných a i lehce postižitelných místech - na rukách a v obličeji. Proto je dobré tato rizika dopředu eliminovat a skleněné plochy včas zabezpečit. Bezpečnostní a ochranné fólie FUSION velmi výrazně tato rizika snižují, až vylučují. Abychom těmto rizikům předcházeli včas, měly by být bezpečnostní a ochranné fólie instalovány především všude tam, kde se shlukují a pohybují neposedné všetečné děti (školy, školky, lékařská zařízení apod.). Vhodné je ale určitě zabezpečit i místa, kde se schází široká veřejnost (obchodní centra, letiště, nádraží, veřejné budovy, hotely, restaurace, sportovní zařízení apod.

Vytvořte si webové stránky zdarma!